Zaloguj się / załóż konto

Data wysylki : 2015-04-14
Poszukiwany towar :

POSZUKUJEMY PRODUCENTA MIĘSA


Rodzaj :     Ilosc :
Termin wyszukania : 7 dni
Kraj : POLAND

Szczegółowy opis : Poszukuje: Poszukujemy producenta miesa wołowego (wiek zwierzęcia nie powinien przekraczać 30 miesięcy) mrożona ile za kilogram poszczególnych części:
karkówka, rozbratel, łopatka, mostek,goleń, udziec, antrykot, szponder, rumsztyk, polędwica, rostbef, łata, ogon. I ogółem cena EXW i CIF do Aleksandrii .

Kontrahent zainteresowany importem z Polski pokrywa koszta uzyskania certyfikatu Halal wydanego przez GOVS in Cairo (General Organization for Veterinary Services ) jak również nadzoruje całą procedurę. Koszt certyfikatu to 6.000 euro, które pokrywa kontrahent. Uzyskanie certyfikatu umożliwia eksport produktów na cały Egipt co daje szanse na rozwinięcie firmy i pozyskanie nowych klientów. Ze względu na wysokie koszta procedury uzyskania Certyfikatu Halal GOVS, kontrahent liczy na zwrot poniesionych kosztów przez odpowiednio obniżone ceny mięsa przez pierwszy okres trwania umowy. Aktualnie eksportowane jest mięso z Polski do Egiptu przez tylko jedną firmę. Zależy nam na dobrej ofercie i długotrwałej współpracy.
Źródło oferty
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Serwis jest częścią grupy www.cyberbiznes.pl