Zaloguj się / załóż konto

Data wysylki : 2015-01-11
Poszukiwany towar :

TEKTURA FALISTA


Rodzaj :     Ilosc :
Termin wyszukania : 7 dni
Kraj : POLAND

Szczegółowy opis : Poszukuje: Poszukuję
Tektura Falista

Poszukując nowych rozwiązań kierowanych względami ekonomicznymi, jak również nowych partnerów handlowych tj. w naszym przypadku solidnych i wiarygodnych producentów i dostawców tektury falistej, zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie na nasz adres e-mail pełnej oferty handlowej ( asortymentowo-cenowej ) na wszystkie rodzaje tektur falistych jakie Państwo posiadacie w swojej produkcji i ofercie.

Jednocześnie informujemy Państwa, iż oczekujemy poważnych ofert, a nasze średnie obecne zużycie tektury falistej waha się w granicach od 30 000 do 50 000 m2 w skali miesiąca , oczywiście te wartości zmieniają się z czasem i mają tendencje wzrostowe. Prosimy również podać warunki ewentualnej przyszłej współpracy Państwa z naszą firmą tj.: określenie terminu płatności ,warunków i możliwości z Państwa strony regularnych i systematycznych dostaw, jakości oferowanych usług, terminów realizacji zamówień, itp.

Bardzo prosimy o atrakcyjną i korzystną dla nas ofertę, czego skutkiem może być stała współpraca, korzystna dla obu stron .

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy .

Termin: oferta długoterminowa

Materiał: tektura falista

Rodzaj: R , E , B , C , BC , EB szara i biała

Źródło oferty
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Serwis jest częścią grupy www.cyberbiznes.pl