Zaloguj się / załóż konto

Data wysylki : 2016-09-26
Poszukiwany towar :

PRZESZYCIE SUKIENKA+BOLERKO (DZIECI)


Rodzaj : PRODUKCJA       Ilosc : 75 sztuk
Termin wyszukania : październik 2016
Kraj : POLAND

Szczegółowy opis : Poszukuje: Dzień dobry,
poszukujemy firmy, które uszyłaby sukienki plus bolerka dla chóru dziecięcego. Chodzi o ok. 70-75 sztuk w rozmiarach od 110 do 164. Sukienki powinny mieć krótki rękawek i być z bawełny z domieszką czegoś sztucznego, dzięki czemu nie będą się gniotły. Muszą być lekkie i przewiewne na koncerty letnie, a dzięki bolerku odpowiednie także na występy we wnętrzach w zimniejszych miesiącach roku. Doświadczenie pokazało, że praktyczniejsze są sukienki luźne lub z podwyższonym stanem, które pasują na każdą figurę. Długość – do kolan lub troszkę nad kolana.
Stroje będę nam potrzebne w pierwszej połowie listopada. Prosimy o informację, czy Państwa firma byłaby zainteresowana uszyciem strojów oraz jaki by był koszt (sukienka plus bolerko). W przypadku zainteresowania proszę również o informację, czy wolą Państwo sami zaproponować modele i kolory/tkaniny, czy też lepiej, żebyśmy my przysłali propozycje.
Jesteśmy również otwarci na umowy typu sponsorskiego – np. zniżka w zamian za umieszczenie logo Państwa firmy na naszych stronach (Facebook, strona Fundacji, która się nami opiekuje oraz blog) i na kanale you tube (90 tysięcy wejść w ciągu ostatniego roku, w tym roku będzie więcej, bo nasza płyta coraz lepiej się sprzedaje).
W oczekiwaniu na odpowiedź przesyłam serdecznie pozdrowienia.

Źródło oferty
Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt | Serwis jest częścią grupy www.cyberbiznes.pl